Położna – Warszawa

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Położna/Położny
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: od 9000 zł brutto

Opis pracy:

Twój zakres obowiązków

  • położnicza opieka nad pacjentką w trakcie leczenia niepłodności i pacjentką ciężarną po zakończeniu leczenia
  • przekazywanie pacjentom zaleceń dotyczących przygotowania do planowanych zabiegów
  • przygotowanie gabinetu zabiegowego do pracy
  • wykonywanie świadczeń diagnostycznych w zakresie pobierania krwi oraz przyjmowania materiału biologicznego
  • wykonywanie iniekcji oraz szczepień ochronnych dorosłym
  • wykonywanie zapisu EKG u dorosłych
  • pomiary ciśnienia, poziomu cukru we krwi

Nasze wymagania

  • wykształcenie licencjat / magister położnictwa
  • minimum 2 lata praktycznego doświadczenia zawodowego
  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • zaangażowanie, odpowiedzialność, empatia i chęć rozwoju
  • doświadczenie w pobieraniu krwi do badań diagnostycznych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • ukończone kursy specjalistyczne z zakresu: szczepień ochronnych wykonywania i interpretacji zapisu EKG u dorosłych

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu
  • ambitny i doświadczony zespół profesjonalistów
  • perspektywę doskonalenia swoich umiejętności i zdobywania nowych doświadczeń
  • dofinansowanie do opieki medycznej
  • platformę kafeteryjną
  • doskonałą atmosferę każdego dnia oraz integracyjne spotkania zespołowe

    Miejsce pracy:

    Przychodnia Lekarska "nOvum"
    Bociania 13
    Warszawa, 02-807

    Dodatkowe informacje:

    Osoba kontaktowa: Olga Gardecka
    Telefon: 792238302
    E- kontaktowy: [email protected]
    Strona www: https://www.novum.com.pl/