Położna – Lębork

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Położna poradni ginekologicznej
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: 6500

Poszukujemy położnej do pracy w Poradni Ginekologiczno – Położniczej.

Opis stanowiska:

  • Obsługa pacjentek poradni Ginekologiczno – Położniczej;
  • Przygotowywanie pacjentek do wizyt lekarskich, nadzór nad dokumentacją medyczną;
  • Wykonywanie czynności położnej w zakresie nadzoru nad ciążą;
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją badań;
  • Prowadzenie rejestracji do poradni ginekologicznej;
  • Przygotowywanie gabinetów zabiegowych i lekarskich poprzez sprawdzanie ich stanu gotowości do świadczenia usług medycznych;

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe oraz czynne prawo wykonywania zawodu;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w placówce medycznej;
  • Znajomość procedur medycznych;
  • Umiejętność obsługi komputera oraz urządzeń biurowych;
  • Sumienność i rzetelność;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Forma zatrudnienia oraz wymiar czasu pracy do ustalenia indywidualnie;
  • Przyjazną atmosferę i pracę z życzliwym zespołem;
  • Wsparcie doświadczonego personelu administracyjnego i rejestracyjnego;

Miejsce pracy:

NZOZ "Stary Browar" Adela Dorota Muzykiewicz
Legionów Polskich 18
Lębork, 84-300