Położna – Kraków

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: POŁOŻNA środowiskowo-rodzinna
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
Wynagrodzenie: do 100 zł / h

Praktyka Lekarzy Rodzinnych M. Palka, R. Sypka NZOZ SJ (ul. Na Kozłówce 29) zatrudni:

POŁOŻNĄ środowiskowo-rodzinną

Szczegółowy zakres obowiązków:
– świadczenia położnej POZ (wizyty domowe u ciężarnych, noworodków, położnic, opieka nad kobietami po operacjach ginekologicznych, profilaktyka zdrowotna),
– poradnictwo laktacyjne,
– współpraca z zespołem pielęgniarskim i lekarskim w zakresie opieki nad pacjentkami,
– prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej.

Wymagane:
– minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe,
– kurs położnej środowiskowo-rodzinnej,
– co najmniej średnie wykształcenie,
– aktualne prawo wykonywanie zawodu,
– znajomość obsługi komputera (mile widziana umiejętność pracy na programie mmedica),
– mobilność (wyjazdy do ciężarnych, matek i noworodków na terenie Krakowa-Podgórza),
– mile widziane doświadczenie w pobieraniu cytologii.

Praca w zależności od liczby ciężarnych i urodzonych dzieci.

Oferujemy przyjazną atmosferę oraz dobre warunki pracy. Forma zatrudnienia: umowa cywilno-prawna (kontrakt) lub umowa zlecenie.
Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres mailowy: [email protected] .
W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: tel. 889 089 070 .

RODO
Administratorem Danych Osobowych Pacjenta jest PRAKTYKA LEKARZY RODZINNYCH M.PALKA, R.SYPKA-NZOZ SPÓŁKA JAWNA ul. Na Kozłówce 29, 30-664 Kraków; NIP: 6792204068;
REGON 351240979; e-mail: [email protected] ; tel. 12 306 71 41
Dane osobowe są̨ przetwarzane w celu rekrutacji.
Zasady przetwarzania danych osobowych zostały udostępnione na naszej stronie internetowej (www.kozlowek.pl/rodo ) oraz w miejscu prowadzenia działalności.

Miejsce pracy:

Praktyka Lekarzy Rodzinnych M. Palka, R. Sypka NZOZ SJ
Na Kozłówce 29
Kraków, 30-667