Pielęgniarka/Pielęgniarz – Żerniki Wrocławskie

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka/ Pielęgniarka w Gabinecie Zabiegowym/ Pielęgniarka w Punkcie Pobrań/
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: 6850-8000 zł

Hauzer Clinic – Wielospecjalistyczny Szpital Jednodniowy z Ambulatorium – poszukuje Pielęgniarki/ Pielęgniarza do pracy na etat.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się placówką medyczną, która oferuje wysokiej jakości opiekę zdrowotną.

Zakres obowiązków:

  • profesjonalna opieka nad pacjentami w różnym wieku zgodnie z najwyższymi standardami
  • praca w gabinecie zabiegowym/ wykonywanie iniekcji oraz innych procedur medycznych
  • przygotowywanie poradni konsultacyjnej,
  • praca w Puncie Pobrań,
  • monitorowanie stanu zdrowia pacjentów,
  • prowadzenie dokumentacji medycznej.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe – dyplom Pielęgniarki/ Pielęgniarza
  • aktywne Prawo Wykonywania Zawodu
  • doświadczenie zawodowe mile widziane
  • umiejętność pracy w zespole, empatia, zaangażowanie
  • Dyplom Kursu lub Specjalizacji Anestezjologicznej lub Operacyjnej – mile widziany
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem 🙂

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w nowoczesnym i przyjaznym  środowisku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość pracy na niepełny etat,
  • wolne weekendy i święta.

Miejsce pracy:

Hauzer Clinic Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Orla 5C
Żerniki Wrocławskie, 55-010

Dodatkowe informacje:

Osoba kontaktowa: Katarzyna Rudak
Telefon: 534 836 122
E- kontaktowy: [email protected]
Strona www: https://www.hauzerclinic.com/