Pielęgniarka/Pielęgniarz – Wrocław

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka/Pielęgniarz
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa kontraktowa
Wynagrodzenie: Do negocjacji

Opis pracy:

Zadania:

– Współpraca z lekarzem Radiologiem
– Przygotowanie do badania i opieka nad Pacjentem zgodnie ze standardami Affidea

Oczekiwania:

– wykształcenie kierunkowe
– aktualne prawo wykonywania zawodu
– mile widziana specjalizacja lub kurs z pielęgniarstwa anestezjologicznego
– mile widziane doświadczenie w obszarze diagnostyki obrazowej
– umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą
– nastawienie na jakość obsługi Pacjenta

Korzyści ze współpracy z nami:

– stabilne zatrudnienie w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się, międzynarodowej firmie medycznej o ugruntowanej pozycji na rynku
– praca w profesjonalnym zespole dbającym o dobrą atmosferę, w oparciu o wykorzystanie nowoczesnej aparatury diagnostycznej
– możliwość doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania wiedzy poprzez udział w szkoleniach krajowych i międzynarodowych
– perspektywa długofalowej współpracy i możliwości rozwoju

Jeśli powyższa oferta wydaje Ci się interesująca, zadzwoń 693 432 944 lub prześlij nam swój kontakt lub CV na adres [email protected]

Miejsce pracy:

Affidea Sp. z o.o.
ul. Grabiszyńska 105
Wrocław, 53-439