Pielęgniarka/Pielęgniarz – Wrocław

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: 6727-7299

Zapraszamy Cię, abyś dołączył do naszego grona specjalistów, dbających o jak najwyższą jakość opieki nad pacjentami  Szpitala Rehabilitacyjnego Provita, ul. Bierutowska 63

Zakres zadań:

  •  planowanie i realizowanie opieki pielęgniarskiej
  • dokumentowanie przebiegu procesu pielęgnowania, wykonywanych zabiegów, obserwacji w dokumentacji pielęgniarskiej — zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • zabezpieczenie, właściwe przechowywanie i stosowanie leków oraz środków dezynfekcyjnych, zgodnie z obowiązującymi przepisami

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie pielęgniarskie
  •  aktualne prawo wykonywania zawodu pielęgniarki / pielęgniarza
  • doświadczenie w pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność i empatia wobec pacjentów
  • otwarta i serdeczna postawa wobec innych

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i nastawionej na rozwój firmie
  • forma zatrudnienia oraz wymiar do uzgodnienia/preferowana umowa o pracę w systemie pracy 12- godzinnym
  • konkurencyjne stawki

Osoby zainteresowane współpracą uprzejmie prosimy o kontakt na adres e-mail: [email protected] lub o kontakt telefoniczny: 71 7120707 lub 530 432 808

Miejsce pracy:

Bonifraterskie Centrum Medyczne
ul. Gen. Romualda Tragutta 57/59
Wrocław, 50-417

Dodatkowe informacje:

Osoba kontaktowa: Paulina Drożdż
Telefon: 71 7120707
E- kontaktowy: [email protected]
Strona www: https://bcmbonifratrzy.pl/?_gl=1%2A1omjd7n%2A_up%2AMQ..%2A_ga%2AMTA0NjI5NzMzNy4xNzIxMjE1NTIx%2A_ga_C1DLTR103E%2AMTcyMTIxNTUyMC4xLjEuMTcyMTIxNTgwNi4wLjAuMA..