Pielęgniarka/Pielęgniarz – Warszawa

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka endoskopowa
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa kontraktowa
Wynagrodzenie: 100 zł

Przychodnia zlokalizowana w Warszawie (Targówek) zatrudni PIELĘGNIARKĘ ENDOSKOPOWĄ.

Opis stanowiska:

-pomoc/asystowanie przy zabiegach endoskopowych,

-sprawowanie specjalistycznej opieki pielęgniarskiej,

-dbanie o bezpieczną i prawidłową eksploatację sprzętu medycznego.

Wymagane:

-doświadczenie w pracy na w.w stanowisku,

-aktualne prawo wykonywania zawodu pielęgniarki/pielęgniarza,

-kurs specjalistyczny lub kwalifikacyjny z zakresu pielęgniarstwa endoskopowego,

-umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, dokładność.

Oferujemy:

-pracę z doświadczoną kadrą medyczną,

-zatrudnienie w niepełnym wymiarze czasu pracy,

-przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym i wspierającym zespole,

-atrakcyjne wynagrodzenie.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Wynagrodzenie od uzgodnienia.

Miejsce pracy:

NZOZ Vivamed
Zamiejska 17
Warszawa, 03-580

Dodatkowe informacje:

Osoba kontaktowa: Jadiwga Miecz
Telefon: 604 422988
E- kontaktowy: [email protected]