Pielęgniarka/Pielęgniarz – Warszawa

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka oddziałowa - Katowice
Proponowana forma zatrudnienia: Dowolna forma zatrudnienia
Wynagrodzenie: 9700

Opis pracy:

Pielęgniarka oddziałowa – Katowice

Miejsce pracy: Katowice; POLSKA

OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia kierunkowego,
  • Aktualnego prawa wykonywania zawodu,
  • Minimum 3-letniego doświadczenia na stanowisku pielęgniarki oddziałowej,
  • Wysokiej kultury osobistej,
  • Znajomości aktualnych standardów opieki pielęgniarskiej i prawa medycznego.

OPIS STANOWISKA:

  • Planowanie, kierowanie oraz kontrola pracy zespołu pielęgniarskiego i opiekuńczego,
  • Odpowiedzialność za sporządzanie grafików dla podległego personelu,
  • Uczestnictwo w tworzeniu planu opieki, poszukiwanie i proponowanie nowych rozwiązań na rzecz usprawniania pracy oraz poprawy jakości udzielanych świadczeń,
  • Prowadzenie dokumentacji z działalności podległego zespołu oraz stanu zdrowia pacjentów,
  • Zapewnienie planowego i terminowego wykonanie zabiegów pielęgnacyjnych,
  • Dbałość o wykonywanie zleceń lekarskich zespołu pielęgniarskiego z należytą uwagą i starannością,
  • Udzielanie pomocy nowym pracownikom w procesie adaptacji do zadań zawodowych,
  • Nadzorowanie stanu sanitarno-epidemiologicznego oddziału,
  • Współpraca z personelem lekarskim a także z innymi członkami zespołu medycznego.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę (możliwość elastycznych form zatrudnienia),
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanym prywatnym podmiocie leczniczym,
  • Pakiet świadczeń socjalnych: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie,
  • Profesjonalne wsparcie w okresie adaptacyjnym oraz szkolenia,
  • Pracę w przyjaznym zespole i nowoczesnym szpitalu.

Miejsce pracy:

VB Idea Prosta Spółka Akcyjna
Aleja Komisji Edukacji Narodowej 57
Warszawa, 02-797

Dodatkowe informacje:

Osoba kontaktowa: Michał Frąg
Telefon: +48 691374156
E- kontaktowy: [email protected]
Strona www: https://vbidea.pl/