Pielęgniarka/Pielęgniarz – Warszawa

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka - OINK - Oddział Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego - Zgierz
Proponowana forma zatrudnienia: Dowolna forma zatrudnienia
Wynagrodzenie: 7600

Pielęgniarka – OINK –  Oddział Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego – Zgierz

Miejsce pracy: Zgierz; POLSKA

OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia kierunkowego,
  • Aktualnego prawa wykonywania zawodu,
  • Mile widziane doświadczenie na Oddziale Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego (OINK),
  • Bardzo dobrej organizacji pracy,
  • Komunikatywności i bardzo dobrej umiejętności pracy w zespole,
  • Sumienności i zaangażowania w wykonywane obowiązki,
  • Empatii i opiekuńczego podejścia do pacjentów.

OPIS STANOWISKA:

  • Zapewnienie całościowej opieki pielęgniarskiej,
  • Praca na terenie Poradni i Oddziału (jednostki połączone),
  • Prawidłowe prowadzenie dokumentacji medycznej,
  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów prawa oraz regulacji wewnętrznych w zakresie powierzonych zadań,
  • Współpraca z personelem medycznym, członkami zespołu terapeutycznego oraz z innymi komórkami organizacyjnymi,
  • Promowanie zdrowia i prowadzenie edukacji zdrowotnej.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę (możliwość elastycznych form zatrudnienia),
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanym prywatnym podmiocie leczniczym,
  • Pakiet świadczeń socjalnych: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie,
  • Profesjonalne wsparcie w okresie adaptacyjnym oraz szkolenia,
  • Kursy i szkolenia umożliwiające podniesienie kwalifikacji zawodowych,
  • Pracę w przyjaznym zespole i nowoczesnym szpitalu.

Miejsce pracy:

VB Idea Prosta Spółka Akcyjna
Aleja Komisji Edukacji Narodowej 57
Warszawa, 02-797

Dodatkowe informacje:

Osoba kontaktowa: Michał Frąg
Telefon: +48 691374156
E- kontaktowy: [email protected]
Strona www: https://vbidea.pl/