Pielęgniarka/Pielęgniarz – Warszawa

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka kardiologiczna - Poradnia - Ustroń (Uzdrowisko)
Proponowana forma zatrudnienia: Dowolna forma zatrudnienia
Wynagrodzenie: 8200

Pielęgniarka kardiologiczna – Poradnia – Ustroń (Uzdrowisko)

Miejsce pracy: Ustroń; POLSKA

OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia kierunkowego,
  • Aktualnego prawa wykonywania zawodu,
  • Mile widziana specjalizacja lub kurs (lub gotowość do rozwoju zawodowego – podjęcie specjalizacji/kursu),
  • Empatii i opiekuńczego podejścia do pacjentów.

OPIS STANOWISKA:

  • Planowanie i realizacja opieki pielęgniarskiej dostosowanej do stanu zdrowia pacjentów, zgodnie z przyjętymi procedurami, standardami  i wytycznymi obowiązującymi na terenie Placówki,
  • Realizacja zleceń lekarskich w procesie diagnostyki, leczenia i rehabilitacji oraz ich staranne wykonywanie,
  • Współpraca z pielęgniarką oddziałową, lekarzami i pozostałym personelem ośrodka.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę (możliwość elastycznych form zatrudnienia),
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanym prywatnym podmiocie leczniczym,
  • Pakiet świadczeń socjalnych: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie,
  • Profesjonalne wsparcie w okresie adaptacyjnym oraz szkolenia,
  • Wsparcie finansowe: sfinansowanie studiów, kursów i specjalizacji.

PAKIET RELOKACYJNY – USTROŃ:

  • dodatek na start: 6 000 zł brutto (wypłacany proporcjonalnie przez 6 miesięcy),
  • dodatek mieszkaniowy: 18 000 zł brutto (wypłacany proporcjonalnie przez 12 miesięcy po 1500zł brutto),
  • pakiet relokacyjny jest wypłacany dla osób zmieniających miejsce zamieszkania powyżej 300 km,
  • wsparcie finansowe: sfinansowanie studiów, kursów i specjalizacji.

Miejsce pracy:

VB Idea Prosta Spółka Akcyjna
Aleja Komisji Edukacji Narodowej 57
Warszawa, 02-797

Dodatkowe informacje:

Osoba kontaktowa: Michał Frąg
Telefon: +48 691374156
E- kontaktowy: [email protected]
Strona www: https://vbidea.pl/