Pielęgniarka/Pielęgniarz – Warszawa

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka/pielęgniarz szkolny
Proponowana forma zatrudnienia: Dowolna forma zatrudnienia
Wynagrodzenie: od 70 zł/h brutto

NZOZ Oxford Med poszukuje zaangażowanej, empatycznej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko pielęgniarki szkolnej (wiele etatów).
Zatrudnimy Panie/Panów na cały etat, część etatu, umowę zlecenie.
– Praca w szkole podstawowej lub szkole średniej na terenie Warszawy i/lub Legionowa.
– Godziny pracy uzgadniane indywidualnie.
– Praca poniedziałek-piątek.
Zakres obowiązków:
– Realizowanie opieki zdrowotnej nad uczniami w szkole.
– Realizacja programów profilaktycznych i edukacyjnych dotyczących zdrowia.
– Udzielanie pierwszej pomocy uczniom i pracownikom szkoły.
– Prowadzenie dokumentacji medycznej
– Współpraca z nauczycielami i rodzicami w zakresie zdrowia i higieny.
– W nagłych przypadkach kontakt z lekarzem i bliskimi uczniów.
Wymagania:
– Aktualne prawo wykonywania zawodu pielęgniarki (kwalifikacje pielęgniarki środowiska nauczania i wychowania zgodnie z art. 5 ust. 1 Ustawy z dnia 12 kwietnia 2019 r. o opiece zdrowotnej nad uczniami).
– Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.
– Umiejętność nawiązywania współpracy z uczniami, rodzicami i kadrą pedagogiczną.
– Dobra organizacja pracy, samodzielność i odpowiedzialność.
Oferujemy:
– Stabilne zatrudnienie w przyjaznym środowisku pracy.
– Możliwość rozwoju zawodowego.
– Atrakcyjne wynagrodzenie.
Jak aplikować:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected] do dnia 23.08.2024. W temacie wiadomości prosimy wpisać „Aplikacja na stanowisko Pielęgniarki Szkolnej – [Imię i Nazwisko]”.

Miejsce pracy:

OXFORD MED Sp. z o.o.
UL. NOWOGRODZKA 64 / 43
Warszawa, 02-014
Dania

Dodatkowe informacje:

Osoba kontaktowa: Oxfordmed
Telefon: 881 590 997
E- kontaktowy: [email protected]
Strona www: https://oxfordmed.pl/