Pielęgniarka/Pielęgniarz – Warszawa

Nazwa stanowiska: Oferty pracy dla pielęgniarek - (pakiet relokacyjny) - Sztum
Proponowana forma zatrudnienia: Dowolna forma zatrudnienia
Wynagrodzenie: 7300

Firma VB Idea Prosta Spółka Akcyjna obecnie poszukuje pracowników na stanowisko:

Oferty pracy – pielęgniarka – (pakiet relokacyjny) – Sztum

Miejsce pracy: Sztum; POLSKA

OFERTY:

  • Pielęgniarka Anestezjologiczna,
  • Pielęgniarka Epidemiologiczna,
  • Pielęgniarka Hemodynamiczna (kardiologiczna),
  • Pielęgniarka Instrumentariuszka,
  • Pielęgniarka – OINK (Oddział Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego),
  • Pielęgniarka – Poradnia/Oddział.

OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia kierunkowego – ukończone studia wyższe licencjackie lub magisterskie,
  • Aktualnego prawa wykonywania zawodu (specjalizacji lub kursu zgodnie z wymogami na poszczególnych stanowiskach),

OPIS STANOWISKA:

  • Planowanie i realizacja opieki pielęgniarskiej dostosowanej do stanu zdrowia pacjentów, zgodnie z przyjętymi procedurami, standardami  i wytycznymi obowiązującymi na terenie Placówki,
  • Wykonywanie czynności zapobiegawczych, diagnostycznych, leczniczych i rehabilitacyjnych oraz medycznych czynności ratunkowych.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę (jesteśmy otwarci na inne formy zatrudnienia),
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanym prywatnym podmiocie leczniczym,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń,
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie doświadczonego zespołu,

PAKIET RELOKACYJNY – SZTUM:

Oferujemy pakiet relokacyjny:
  • dodatek na start: 12 000 zł brutto,
  • dodatek mieszkaniowy: 18 000 zł brutto,
  • dwa razy w roku: pokrycie kosztów dojazdu do domu,
(pakiet relokacyjny jest wypłacany proporcjonalnie przez okres 12 miesięcy).

Miejsce pracy:

VB Idea Prosta Spółka Akcyjna
Aleja Komisji Edukacji Narodowej 57/118
Warszawa, 02-797

Dodatkowe informacje:

Osoba kontaktowa: Michał Frąg
Telefon: +48691374156
E- kontaktowy: [email protected]
Strona www: https://vbidea.pl/