Pielęgniarka/Pielęgniarz – Warszawa

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka - Ustroń
Proponowana forma zatrudnienia: Dowolna forma zatrudnienia
Wynagrodzenie: 6800 zł

Firma VB Idea Prosta Spółka Akcyjna obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Pielęgniarka – Ustroń

Miejsce pracy: Ustroń; POLSKA

OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia kierunkowego – ukończone studia wyższe licencjackie lub magisterskie,
  • Aktualnego prawa wykonywania zawodu,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy,
  • Komunikatywności i bardzo dobrej umiejętności pracy w zespole,
  • Sumienności i zaangażowania w wykonywane obowiązki,
  • Empatii i opiekuńczego podejścia do pacjentów.

OPIS STANOWISKA:

  • Planowanie i realizacja opieki pielęgniarskiej dostosowanej do stanu zdrowia pacjentów, zgodnie z przyjętymi procedurami, standardami  i wytycznymi obowiązującymi na terenie Placówki,
  • Realizacja zleceń lekarskich w procesie diagnostyki, leczenia i rehabilitacji oraz ich staranne wykonywanie,
  • Staranne i bieżące dokumentowanie wykonywanych czynności pielęgnacyjnych, zleceń lekarskich, obserwacji pacjenta w dokumentacji indywidualnej i zbiorczej.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę (jesteśmy otwarci na inne formy zatrudnienia),
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanym prywatnym podmiocie leczniczym,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń,
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie doświadczonego zespołu,
  • Oferujemy pakiet relokacyjny: dodatek na start: 6 000 zł brutto, wypłacany proporcjonalnie przez 6 miesięcy, dodatek mieszkaniowy: 18 000 zł brutto, wypłacany proporcjonalnie po 1500 brutto przez 12 miesięcy,
  • Wsparcie finansowe: sfinansowanie studiów, kursów i specjalizacji.

Miejsce pracy:

VB Idea Prosta Spółka Akcyjna
Aleja Komisji Edukacji Narodowej 57/118
Warszawa, 02-797

Dodatkowe informacje:

Osoba kontaktowa: Michał Frąg
Telefon: +48691374156
E- kontaktowy: [email protected]
Strona www: https://vbidea.pl/