Pielęgniarka/Pielęgniarz – Warszawa

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka medycyny pracy
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: 6265

Opis pracy:

Wymagania:

· wykształcenie średnie lub ukończone studia na kierunku pielęgniarstwo;

· aktualne prawo wykonywania zawodu;

· ukończone kursy: szczepienia ochronne, EKG, RKO; mile widziane kursy: audiometria, spirometria;

· kurs kwalifikacyjny lub specjalizacja w zakresie ochrony zdrowia pracujących;

· orientacja na pacjenta, empatia i wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;

· zaangażowanie, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy;

· umiejętność pracy zespołowej.

Zadania:

· praca w gabinetach: Medycyny Pracy, zabiegowym, diagnostycznym, pracowni holterowskiej, EKG; audiometrii;

· przygotowywanie gabinetów do pracy;

· obsługa systemu informatycznego.

Oferujemy:

· zatrudnienie w ramach umowy o pracę;

  • wynagrodzenie zasadnicze: 6265-8187 zł brutto + 5-20% dodatek stażowy;

· możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju poprzez udział w szkoleniach;

· możliwość korzystania z grupowego ubezpieczenia;

· pakiet socjalny;

· pracę w dogodnej lokalizacji: Warszawa-Śródmieście, ul. Nowowiejska 5 (przy stacji Metro Politechnika).

CV należy przesyłać na adres: [email protected]

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska dla Pracowników Wojska SPZOZ w Warszawie
ul. Nowowiejska 31
Warszawa, 00-911

Dodatkowe informacje:

Osoba kontaktowa: Katarzyna Buć
Telefon: 225264452
E- kontaktowy: [email protected]
Strona www: https://spl.pl/