Pielęgniarka/Pielęgniarz – Szczecin

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: PIELĘGNIARKA ŚRODOWISKOWO-RODZINNA
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa kontraktowa
Wynagrodzenie: 10000

PRZYCHODNIA-BUKOWE poszukuje do pracy dwóch pielęgniarek środowiskowo-rodzinnych

Nasza oferta:
praca w stabilnej firmie funkcjonującej 27 lat, w miłej i przyjaznej atmosferze
narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań
możliwości rozwoju zawodowego
wsparcie ze strony pracodawcy i przełożonych

Podstawowe zadania na stanowisku:
samodzielne wykonywanie czynności pielęgniarskich
prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej
stosowanie procedur zapewniających wysokiej jakości opiekę pielęgniarską
zgodne z ZARZĄDZENIEM Nr 79/2022/DSOZ PREZESA NARODOWEGO FUNDUSZU ZDROWIA z dnia 29 czerwca 2022 r. w sprawie warunków zawarcia i realizacji umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju podstawowa opieka zdrowotna, USTAWĄ z dnia 27 października 2017 r. o podstawowej opiece zdrowotnej I ROZPORZĄDZENIEM MINISTRA ZDROWIA z dnia 24 września 2013 r. w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej

Nasze wymagania:
aktualne prawo wykonywania zawodu
uprawnienia i/lub staż pracy wynikający z ustawy z dnia 27 października 2017 r. o podstawowej opiece zdrowotnej (pielęgniarka/pielęgniarz POZ)
kurs EKG i szczepień ochronnych
sprawna obsługa komputera
dobra organizacja pracy własnej i odpowiedzialność w działaniu
otwartość na oczekiwania pacjentów, wysoka kultura osobista

Czas pracy:
praca w trybie zmianowym 8-13 lub 13-18 (wolne weekendy i święta)

Wynagrodzenie 10000 zł brutto

Termin rozpoczęcia:
zgodny z dyspozycyjnością kandydatki/kandydata

Miejsce pracy:

Przychodnia-Bukowe Regina Osiecka
Seledynowa 99
Szczecin, 70-781

Dodatkowe informacje:

Osoba kontaktowa: REGINA OSIECKA / KAROLINA OSIECKA
Telefon: 602-758-704 / 606-902-387
E- kontaktowy: [email protected]
Strona www: HTTPS://www.przychodnia-bukowe.pl