Pielęgniarka/Pielęgniarz – Rzeszów

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Koordynator Zespołu Pielęgniarskiego
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: ETAT: od 6500 PLN/brutto

Praca w Centrum Medycznym LUX MED przy ul. Hetmańskiej 120 w Rzeszowie. Zapraszamy pielęgniarki i pielęgniarzy do aplikowania już dziś! Porozmawiajmy o współpracy!

 My zadbamy o:

  • stabilne i bezpieczne zatrudnienie w największej grupie medycznej w Polsce;
  • rynkowe wynagrodzenie;
  • zatrudnienie na pełny wymiar etatu na podstawie umowy o pracę;
  • pracę w oparciu o przejrzyste procedury zgodne ze standardami światowej praktyki pielęgniarskiej;
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w strukturach firmy;
  • przyjazną atmosferę, wsparcie przełożonego oraz pozostałych członków zespołu, pozwalające skupić się na Pacjencie.
  • niezbędne narzędzia do pracy.

Nasze oczekiwania wobec Ciebie:​

  • wykształcenie co najmniej licencjackie na kierunku pielęgniarstwo;
  • aktualne prawo wykonywania zawodu;
  • co najmniej 2-letnie doświadczenia w pracy w charakterze pielęgniarki/pielęgniarza​;
  • preferowane ukończone kursy specjalistyczne z zakresu : EKG, RKO i szczepień ochronnych;
  • kurs kwalifikacyjny z ochrony osób pracujących będzie dodatkowym atutem;
  • znajomość języka polskiego umożliwiającej swobodną komunikację;
  • optymistyczne nastawienie do otoczenia i chęci pomagania innym;
  • praktyczna umiejętność obsługi komputera i znajomości programów z pakietu MS Office;
  • dyspozycyjność aby podjąć współpracę w pełnym wymiarze czasu pracy.​

Twoje zadania:

  • koordynacja pracy zespołu pielęgniarskiego;
  • praca w gabinecie medycyny pracy;
  • sporządzanie i zarządzanie grafikiem czasu pracy;
  • zapewnienie sprawnej i profesjonalnej obsługi Pacjenta zgodnie z obowiązującymi standardami w firmie;
  • nadzór nad prowadzoną dokumentacją medyczną Pacjentów;
  • nadzór oraz kontrole nad sprawnością i gotowością sprzętu medycznego do pracy.

Zapraszamy do aplikowania on line pod linkiem: https://tiny.pl/c8t3n

(skopiuj link i wklej do przeglądarki)

Porozmawiajmy o współpracy!

Miejsce pracy:

Centrum Medyczne LUX MED
Hetmańska 120
Rzeszów, 35-078