Pielęgniarka/Pielęgniarz – Poznań

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
Wynagrodzenie: 65 BRUTTO/H

Opis pracy:

OPIS

WCF Zdrowie Medycyna Edukacja Sp. z o.o. to firma działająca od 2007 roku, zajmująca się przede wszystkim fizjoterapią i rehabilitacją medyczną. Specjalizujemy się w fizjoterapii domowej oraz fizjoterapii ambulatoryjnej. Nasza działalność to także kursy i szkolenia dla fizjoterapeutów, studia podyplomowe na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, konferencje naukowe. Prowadzimy również Wielkopolskie Centrum Medycyny Rodzinnej, w którym świadczymy usługi również w ramach kontraktu z NFZ. Naszą misją jest kompleksowa opieka medyczna dla całej rodziny.

Wielkopolskie Centrum Medycyny Rodzinnej w Poznaniu podejmie współpracę z Pielęgniarką/ Pielęgniarzem.

Twoje obowiązki:

  • opieka pielęgniarska nad Pacjentami (m.in. pobieranie krwi, wykonywanie szczepień ochronnych dzieci i dorosłych, postępowanie w nagłych przypadkach),
  • prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją badań w gabinecie zabiegowym.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie min. średnie medyczne (mile widziane studia wyższe na kierunku Pielęgniarstwo),
  • aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • ukończony kurs szczepień ochronnych,
  • orientacja na pacjenta, empatia.

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku (4-8h dziennie- grafik do ustalenia),
  • zatrudnienie w stabilnej i nastawionej na rozwój firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o kierunkowe szkolenia,
  • miłą atmosferę, wsparcie przełożonego i zespołu,
  • kartę Multisport,
  • spotkania integracyjne.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Odwiedź naszą stronę: www.wcf.com.pl

Miejsce pracy:

WCF ZDROWIE MEDYCYNA EDUKACJA
Milczańska 5/U5
Poznań, 61-386

Dodatkowe informacje:

Osoba kontaktowa: Manuela Szczepaniak
Telefon: 780191420
E- kontaktowy: [email protected]
Strona www: https://www.olx.pl/oferta/praca/pielegniarka-pielegniarz-poznan-CID4-ID10AYdH.html