Pielęgniarka/Pielęgniarz – Połczyn-Zdrój

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: PIELĘGNIARKA
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: od 5000 tyś

Opis pracy:

Opis stanowiska:

Do Twoich zadań będzie należało:

realizowanie zabiegów pielęgniarskich zgodnie ze wskazaniami lekarza;
przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją medyczną pacjenta;
prowadzenie dokumentacji związanej z rozliczaniem kontraktów zawartych z NFZ.

Wymagania:

Oczekujemy od Ciebie:

wykształcenia z zakresu pielęgniarstwa – mile widziany tytuł licencjata lub magistra pielęgniarstwa
doświadczenia pracy w publicznych lub prywatnych sanatoriach, przychodniach, szpitalach;
aktualne prawo wykonywania zawodu;
bardzo dobrej organizacji pracy;
optymizmu, uśmiechu i chęci niesienia pomocy;
bardzo dobrej obsługi komputera.

Mile widziane:

znajomość programu Kuracjusz;

Oferujemy:

formę zatrudnienia : kontrakt- własna działalność gospodarcza; umowa zlecenie
pracę w firmie o uznanej renomie i stabilnej pozycji na rynku;
możliwość zdobycia cennego doświadczenia i podnoszenia swoich kwalifikacji;
rozwój kariery zawodowej w strukturach firmy;
szkolenia

Oferty zawierające CV ze zdjęciem z dopiskiem „Pielęgniarka” w tytule e-maila prosimy przesyłać na adres [email protected] w terminie do 30 kwietnia 2022r.

Miejsce pracy:

Uzdrowisko Połczyn Grupa PGU S.A.
ul.Zdrojowa 6
Połczyn-Zdrój, 78-320