Pielęgniarka/Pielęgniarz – Ożarów Mazowiecki

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka Rodzinna w POZ - miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: od 8 000,00

Centrum Medyczne Biovena poszukuje pracownika na stanowisko:

Pielęgniarka Rodzinna w Podstawowej Opiece Zdrowotnej

Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki

Wymagania:

  • Uprawnienia do pracy w POZ
  • Prawo wykonywania zawodu
  • Uprawnienia do wykonywania szczepień ochronnych
  • Min. roczne doświadczenie w zawodzie
  • Wysoka orientacja na potrzeby pacjenta

Obowiązki:

  • Udzielanie świadczeń z zakresu zadań pielęgniarki POZ
  • Systematyczne i rzetelne prowadzenie obowiązkowej dokumentacji zgodnie z wymogami NFZ i procedurami wewnętrznymi firmy
  • Pobieranie materiału do analiz diagnostycznych
  • Wykonywanie szczepień ochronnych

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznej i miłej atmosferze
  • Stabilne warunki czasu pracy i płacy
  • Dwuzmianowy czas pracy

Miejsce pracy:

BIOVENA Sp.z o.o.
Poznańska 127
Ożarów Mazowiecki, 05-850

Dodatkowe informacje:

Osoba kontaktowa: Monika Kowalska-Mielcarz
Telefon: 509249183
E- kontaktowy: [email protected]
Strona www: https://www.biovena.com.pl/