Pielęgniarka/Pielęgniarz – Otwock

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka Anestezjologiczna
Proponowana forma zatrudnienia: Dowolna forma zatrudnienia
Wynagrodzenie: 80,00 zł brutto/h

Opis pracy:

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Pielęgniarka Anestezjologiczna

Oczekujemy:

  • wykształcenia min. licencjackie – preferowane wyższe magisterskie z zakresu pielęgniarstwa;
  • kursu kwalifikacyjnego w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego (specjalizacja mile widziana);
  • aktualnego prawo wykonywania zawodu;
  • min. 3- letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku pielęgniarki;
  • dobrej znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office;
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Zakres obowiązków:

  • realizowanie zabiegów pielęgniarskich zgodnie ze wskazaniami lekarza;
  • asystowaniem lekarzom;
  • prowadzeniem dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi procedurami.

Oferujemy:

  • możliwość zatrudnienia na pełen wymiar etatu (Kontrakt B2B lub Umowa zlecenie);
  • dobrze wyposażone stanowisko pracy;
  • elastyczny grafik, możliwość pracy w systemie zmian;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwości rozwoju zawodowego pod okiem najlepszych specjalistów;
  • miłą i przyjazną atmosferę.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV
wraz z dołączoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Miejsce pracy:

Mirai Clinic Sp.zo.o.
Armii Krajowej 8
Otwock, 05-400