Pielęgniarka/Pielęgniarz – Lublin

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka/Pielęgniarz Lublin
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: 6850-8000

Centrum Medycyny Pracy aktualnie poszukuje do pracy w prywatnej przychodni osób na stanowisko Pielęgniarka/Pielęgniarz

Miejsce pracy: Lublin

Obowiązki:

  • wykonywanie spirometrii, ekg
  • prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z przyjętymi standardami
  • pomoc w obsłudze pacjentów w zakresie rejestracji
  • umiejętność pracy w zespole, dobra komunikatywność, empatia
  • współpraca z lekarzami specjalistami i pozostałymi pracownikami przychodni

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe oraz czynne PWZ
  • doświadczenie w wykonywaniu spirometrii, ekg
  • znajomość obsługi komputera
  • umiejętność współpracy z pacjentami, pozytywne podejście do ludzi

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę (możliwe także inne formy zatrudnienia)
  • możliwość pracy na niepełny etat, w wybrane dni/godziny
  • pracę w systemie jednozmianowym
  • pracę w komfortowej i bezpiecznej przestrzeni
  • wolne weekendy i święta
  • przyjazną atmosferę w pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego zgłoszenia (CV) z załączoną w treści klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na oferowane stanowisko. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.”

Dokumenty aplikacyjne niezawierające powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

CENTRUM MEDYCYNY PRACY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
al. Kraśnicka 35
Lublin, 20-718

Dodatkowe informacje:

Osoba kontaktowa: Dawid
Telefon: 691915050
E- kontaktowy: [email protected]