Pielęgniarka/Pielęgniarz – Łowicz

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka/Pielęgniarz
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: 1492,50-2217,50 zł brutto/msc (umowa o prace 1/4 etatu)

Jesteśmy ogólnopolską siecią Laboratoriów Medycznych wchodzącą w skład grupy Medicover działającej w obszarze ochrony zdrowia na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Synevo Sp. z o.o. jest aktywna na rynku polskim od 2005 roku. Kładziemy nacisk na stały rozwój zarówno w obszarze analityki laboratoryjnej, jak również sieci Punktów Pobrań. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie ogólnej i specjalistycznej diagnostyki laboratoryjnej – od podstawowych badań diagnostycznych, badań genetycznych, immunologicznych, hormonalnych, aż po projekty zaawansowanych badań klinicznych. W centrum naszej uwagi jest troska o zdrowie Pacjenta oraz jakość świadczonych usług na każdym etapie obsługi. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Kandydatów.

Pielęgniarka/Pielęgniarz

Opis stanowiska:
-Obsługa Pacjentów w Punkcie Pobrań;
-Wykonywanie czynności medycznych w zakresie działania Punktu Pobrań;
-Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie ze standardami Punktu Pobrań;
-Obsługa kasy fiskalnej i systemu komputerowego do obsługi Pacjentów.

Wymagania:
-Wykształcenie kierunkowe oraz czynne prawo wykonywania zawodu;
-Znajomość procedur medycznych;
-Doświadczenie zawodowe w pobieraniu materiału biologicznego do badań;
-Orientacja na Pacjenta i jego potrzeby;
-Umiejętność obsługi pakietu MS Office;
-Dużo pozytywnej energii.

Oferujemy:
-Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę (1/4 etatu) lub umowy zlecenia;
-Pracę w poniedziałki, środy oraz piątki w godz. 08:00-11:00 w systemie jednozmianowym;
-Kompleksowy program szkoleń wewnętrznych;
-Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej lub karty MultiSport;
-Zniżki na badania diagnostyczne dla Ciebie i Twojej Rodziny;
-Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie;
-Dostęp do platformy umożliwiającej naukę języka angielskiego;
-Dostęp do platformy kafeteryjnej – to Ty wybierasz dla siebie benefity w ramach przyznawanej co miesiąc puli punktów;
-Program Poleceń Pracowniczych, dzięki któremu możesz otrzymać nagrodę finansową;
-Atrakcyjny kwartalny system premiowy;
-Perspektywę awansu w ramach struktur wewnętrznych;
-Pracę w komfortowej i bezpiecznej przestrzeni;
-Doskonałą atmosferę każdego dnia;
-Miejsce pracy: ul. Nowa 8.

Link do aplikowania:

Link do wszystkich ofert pracy:

Miejsce pracy:

Synevo
Łowicz, -