Pielęgniarka/Pielęgniarz – Łódź

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka / Pielęgniarz
Proponowana forma zatrudnienia: Dowolna forma zatrudnienia
Wynagrodzenie: 50

W związku z powiększaniem naszego zespołu Centrum Medycznego DoctorPro zapraszamy do współpracy Pielęgniarkę / Pielęgniarza.

Obowiązki:

  • Praca w punkcie poboru krwi
  • Asystowanie lekarzom:
    • Proktolog: pełne asystowanie przy przyjęciach proktologicznych
    • Chirurg: asystowanie przy operacjach małoinwazyjnych
    • Urolog: opatrunki, zdejmowanie szwów, asystowanie przy operacjach
    • Laryngolog: praca w gabinecie lekarza
    • Kardiolog: wykonywanie EKG, asystowanie przy USG
    • Dermatolog: asystowanie przy zabiegach usuwania zmian skórnych
  • Sterylizacja narzędzi
  • Przygotowywanie gabinetów do przyjęć pacjentów
  • Wykonywanie EKG, zakładanie holtera ciśnieniowego i EKG

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z prawem do wykonywania zawodu w Polsce (ratownik medyczny, pielęgniarka, położna, opiekun medyczny z prawem pobierania krwi)
  • Minimum 1 rok doświadczenia
  • Umiejętność pobierania krwi, asystowania, zakładania holterów, wykonywania EKG
  • Punktualność, odpowiedzialność
  • Średnia znajomość obsługi komputera

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnym centrum medycznym o wysokich standardach
  • Konkurencyjny system wynagradzania
  • Stabilność zatrudnienia wg wybranej formy współpracy
  • Elastyczne godziny pracy

Miejsce pracy:

DoctorPro
ul. Stefana Jaracza 64
Łódź, 90-251

Dodatkowe informacje:

Osoba kontaktowa: Anna
Telefon: +48 791 659 581
E- kontaktowy: [email protected]