Pielęgniarka/Pielęgniarz – Łódż

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka / Pielęgniarz do endoskopii
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
Wynagrodzenie: 80

Opis pracy:

Opis stanowiska

W związku z rozwojem nowego centrum medycznego DoctorPro Poland zaprasza do współpracy Pielęgniarka / Pielęgniarz do endoskopii

Obowiązki

– przygotowanie gabinetu zabiegowego do badań;
– opieka nad pacjentem w trakcie i po badaniu;
– prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami;
– sterylizacja sprzętu; – asystowanie podczas badania;
– zabezpieczenie pobranego materiału do badań histopatologicznych

Wymagania

– doświadczenie (doświadczenie zawodowe, stanowiskowe) – 1 rok;
– aktualne prawo wykonywania zawodu.

Firma oferuje

– stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenia;
– pracę w nowoczesnym centrum medycznym o wysokich standardach.

Miejsce pracy:

DoctorPro Poland Sp. z o.o.
Jaracza 64
Łódż, 90-251

Dodatkowe informacje:

Osoba kontaktowa: Yuliia Shetelia
Telefon: +48880718721
E- kontaktowy: [email protected]
Strona www: https://doctorpro.pl/