Pielęgniarka/Pielęgniarz – Kraków

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka na Oddziale Chirurgii, Neurochirurgii i Ortopedii
Proponowana forma zatrudnienia: Dowolna forma zatrudnienia
Wynagrodzenie: Do uzgodnienia

Grupa Scanmed świadczy kompleksowe usługi medyczne w zakresie opieki ambulatoryjnej, specjalistycznej, diagnostyki i leczenia szpitalnego. Jest obecna w ponad 40 lokalizacjach w całej Polsce. Prowadzi dwa wielospecjalistyczne szpitale – św. Rafała w Krakowie i Rudolfa Weigla w Blachowni, centra medyczne ze specjalną ofertą dla środowiska akademickiego, sieć centrów kardiologicznych oraz 3 renomowane monokliniki.

Zakres obowiązków

• sprawowanie kompleksowej opieki nad Pacjentami przebywającymi na Oddziale Chirurgii, Neurochirurgii i Ortopedii

• wykonywanie czynności pielęgnacyjnych i diagnostycznych

• prowadzenie dokumentacji medycznej

• dbałość o sprawność techniczną powierzonego sprzętu, narzędzi i aparatury medycznej

Wymagania

• wykształcenie wyższe pielęgniarskie

• aktualne prawo wykonywania zawodu

• ukończona specjalizacja lub kurs kwalifikacyjny z pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki

• zdolność do empatycznego reagowania na potrzeby Pacjentów

• misja w niesieniu pomocy oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki

• gotowość do pracy w systemie zmianowym

• umiejętność sprawnej obsługi komputera

Oferujemy

• indywidualnie dopasowaną formę i warunki zatrudnienia

• dogodny grafik dostosowany do potrzeb

• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (Szpital św. Rafała w Krakowie otrzymał nagrodę w ogólnopolskim konkursie „Bezpieczny Szpital Przyszłości Inspiracje 2020”)

Miejsce pracy:

Scanmed S.A.
ul. Adama Bochenka 12
Kraków, 30-693