Pielęgniarka/Pielęgniarz – Kostrzyn nad Odrą

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka/ Pielęgniarz instrumentariusz/-ka - Kostrzyn nad Odrą
Proponowana forma zatrudnienia: Dowolna forma zatrudnienia
Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Nowy Szpital w Kostrzynie nad Odrą Sp. z o.o. zatrudni pielęgniarkę instrumentariuszkę:

Opis stanowiska:
Świadczenie profesjonalnych świadczeń z zakresu pielęgniarstwa operacyjnego w obrębie traktu operacyjnego i poza nim w razie takiej konieczności.
Wykonywanie powierzonych obowiązków zgodnie z posiadanymi kompetencjami oraz zasadami etyki zawodowej.

Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe – pielęgniarstwo i aktualne prawo wykonywania zawodu.
Doświadczenie w pracy na bloku operacyjnym.
Samodyscyplina i umiejętności organizowania czasu pracy.
Wysoka kultura osobista i życzliwe podejście do pacjenta.
Mile widziane posiadanie kursów specjalistycznych lub specjalizacji.

Oferujemy:
Współpracę w oparciu o różne formy zatrudnienia: umowy o pracę, zlecenie, kontrakt.
Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego.
Przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy.
Stabilne warunki pracy.

Kontakt:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: [email protected] lub kontakt pod nr tel.: 502176133.

Miejsce pracy:

Nowy Szpital w Kostrzynie nad Odrą Sp. z o.o.
Narutowicza 6
Kostrzyn nad Odrą, 66-470