Pielęgniarka/Pielęgniarz – Kościerzyna

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka/Pielęgniarz
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
Wynagrodzenie: 60-65 PLN/godz.

Opis pracy:

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z lekarzem radiologiem oraz z technikiem elektroradiologii
  • przygotowanie do badania i opieka nad Pacjentem zgodnie ze standardami Affidea

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe, aktualne prawo wykonywania zawodu
  • specjalizacja lub kurs z pielęgniarstwa anestezjologicznego
  • umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą
  • nastawienie na jakość obsługi Pacjenta

Mile widziane

  • doświadczenie w obszarze diagnostyki obrazowej

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się, międzynarodowej firmie medycznej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • praca w profesjonalnym zespole dbającym o dobrą atmosferę, w oparciu o wykorzystanie nowoczesnej aparatury diagnostycznej
  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania wiedzy poprzez udział w szkoleniach krajowych i międzynarodowych
  • perspektywa długofalowej współpracy i możliwości rozwoju

Miejsce pracy:

Affidea Sp. z o.o.
Piechowskiego 36
Kościerzyna, 83-400

Dodatkowe informacje:

Osoba kontaktowa: Natalia Wojciechowska
Telefon: 609906248
E- kontaktowy: [email protected]
Strona www: https://affidea.pl/