Pielęgniarka/Pielęgniarz – Katowice

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka / Pielęgniarz w Pracowni Endoskopii
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: Wynagrodzenie od 7000 zł brutto / m-c do negocjacji

Tommed jest wielospecjalistycznym ośrodkiem medycznym o najwyższych europejskich standardach, z ponad 20 letnim doświadczeniem w trosce o zdrowie mieszkańców Katowic i Śląska. Oferujemy kompleksowy zakres usług, od profilaktyki, przez specjalistyczną i zaawansowaną diagnostykę, po leczenie szpitalne oraz opiekę pohospitalizacyjną.

Zapewniamy:
• Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy lub pracę dodatkową np. umowa zlecenie lub B2B
• Ciekawą pracę w stabilnej firmie.
• Wsparcie doświadczonego zespołu.
• Możliwość rozwoju zawodowego oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych.
• Przyjazną atmosferę pracy.

Nasze wymagania:
Znajomość organizacji i funkcjonowania pracowni endoskopowej oraz zasad wykonywania procedur endoskopowych.

Zakres obowiązków
• asystowanie w zabiegach endoskopowych,
• przygotowanie pracowni, sprzętu i pacjenta do badania endoskopowego,
• kontrolowanie sprawności technicznej aparatury medycznej stosowanej w endoskopii,
• utrwalanie i zabezpieczanie materiału pobranego do badania mikrobiologicznego, cytologicznego i histopatologicznego,
• tworzenie i prowadzenie dokumentacji medycznej wymaganej na podstawie obowiązujących przepisów prawnych i regulacji wewnętrznych.

Zapraszamy do kontaktu!

Centrum Medyczne Tommed sp. z o.o. Ośrodek Diagnostyki sp. k.
Fredry 22
Katowice, 40-662