Pielęgniarka/Pielęgniarz – Gdynia

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka/Pielęgniarz Epidemiologiczna/y
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: 5000 - 8000 brutto

Opis pracy:

OCZEKIWANIA:
• tytuł zawodowy magistra pielęgniarstwa lub położnictwa i tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa
epidemiologicznego lub epidemiologii, lub higieny i epidemiologii oraz 6 letni staż pracy w podmiocie
leczniczym udzielającym świadczeń w systemie całodobowym,
• aktualne Prawo Wykonywania Zawodu,

OBOWIĄZKI:
• organizowanie i planowanie pracy własnej w zakresie profilaktyki i kontroli zakażeń szpitalnych,
• rejestrowanie i monitorowanie zakażeń szpitalnych w Szpitalu,
• współuczestniczenie w wypracowaniu strategii działań szpitala w zakresie profilaktyki i monitorowania
zakażeń szpitalnych,
• prowadzenie nadzoru nad realizacją programu kontroli zakażeń szpitalnych,
• nadzór i monitorowanie stanu sanitarno-epidemiologicznego komórek organizacyjnych szpitala,
• współudział w opracowaniu standardów, procedur dotyczących systemu kontroli zakażeń szpitalnych,
• prowadzenie nadzoru nad systemem izolacji pacjentów,
• edukacja personelu w zakresie profilaktyki i monitorowania zakażeń szpitalnych,
• współpraca z Zespołem ds. jakości, terapeutycznym, instytucjami zewnętrznymi (kontrolującymi,
opiniotwórczymi, naukowymi), w zakresie profilaktyki i kontroli zakażeń,
• dokumentowanie działań prowadzonych w zakresie profilaktyki i zwalczania zakażeń szpitalnych,
• przygotowanie komórek organizacyjnych do zewnętrznej oceny jakości.

Miejsce pracy:

Szpitale Pomorskie sp. z o.o.
ul. Wójta Radtkego 1
Gdynia, 81-348

Dodatkowe informacje:

Osoba kontaktowa: Dział Zarządzania Zasobami Ludzkimi
Telefon: 58 72 60 122
E- kontaktowy: [email protected]
Strona www: https://www.szpitalepomorskie.eu/