Pielęgniarka/Pielęgniarz – Chorzów

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka/Pielęgniarz ZOL wentylacja mechaniczna
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: od 5500 brutto (zgodnie z ustawą)

BetaMed S.A. jest największą firmą medyczną w Polsce zajmującą się pielęgniarską opieką długoterminową oraz wentylacją mechaniczną dla pacjentów niewydolnych oddechowo, zarówno w warunkach domowych jak i stacjonarnych w Chorzowie. Od 2021 roku jest częścią Air Liquide Healthcare  – światowego lidera w dostarczaniu gazów medycznych oraz usług domowej wentylacji mechanicznej.

Dołącz do naszego zespołu na stanowisku:

PIELĘGNIARKA / PIELĘGNIARZ w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym dla pacjentów wentylowanych mechanicznie

Miejsce pracy: Chorzów

Zakres obowiązków:

  • opieka nad pacjentem wentylowanym mechanicznie przebywającym w warunkach lecznictwa stacjonarnego, według zaleceń lekarza
  • wykonywanie kompleksowych zabiegów pielęgnacyjno – leczniczych
  • współpraca z pozostałym personelem

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe pielęgniarskie
  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • mile widziana specjalizacja lub kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii (w trakcie lub po ukończeniu)

Oferujemy:

  • dyżury 12-godzinne
  • forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • dodatkowe benefity: karta sportowa, dzień wolny płatny w dniu urodzin, dodatkowy dzień wolny płatny na badania profilaktyczne

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest BetaMed S.A. z siedzibą w Katowicach
ul. Barbary 21, 40-053 Katowice, adres do doręczeń: ulica Racławicka 20A, 41-506 Chorzów. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Miejsce pracy:

BetaMed SA
Racławicka 20A, Chorzów
Chorzów, 41-506

Dodatkowe informacje:

Osoba kontaktowa: Dział HR
Telefon: 519053419
E- kontaktowy: [email protected]
Strona www: https://betamed.pl/