Pielęgniarka/Pielęgniarz – Chorzów

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka / Pielęgniarz ZOL dla pacjentów wentylowanych mechanicznie (Chorzów)
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: od 6727 (zgodnie z ustawą, do negocjacji)

BetaMed S.A. jest największą firmą medyczną w Polsce zajmującą się pielęgniarską opieką długoterminową oraz wentylacją mechaniczną dla pacjentów niewydolnych oddechowo, zarówno w warunkach domowych jak i stacjonarnych w Chorzowie. Od 2021 roku jest częścią Air Liquide Healthcare  – światowego lidera w dostarczaniu gazów medycznych oraz usług domowej wentylacji mechanicznej.

Poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

PIELĘGNIARKA / PIELĘGNIARZ w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym

Miejsce pracy: Chorzów

Zakres obowiązków:

  • opieka nad pacjentem przebywającym w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym dla chorych przewlekle wentylowanych mechanicznie
  • współpraca z pozostałym personelem medycznym
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej

Wymagania:

  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • wykształcenie wyższe lub średnie pielęgniarskie
  • mile widziane doświadczenie w opiece nad pacjentem wentylowanym mechanicznie

Oferujemy:

  • dyżury 12-godzinne
  • forma zatrudnienia uzależniona od dyspozycyjności kandydata (umowa o pracę w przypadku pracy w pełnym wymiarze, umowa zlecenie lub kontrakt w przypadku pracy dodatkowej)
  • przyjazne środowisko pracy, dostęp do parkingu

CV prosimy przesyłać na nasz adres [email protected]

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest BetaMed S.A. z siedzibą w Katowicach
ul. Barbary 21, 40-053 Katowice, adres do doręczeń: ulica Racławicka 20A, 41-506 Chorzów. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Miejsce pracy:

BetaMed SA
Racławicka 20A, Chorzów
Chorzów, 41-506

Dodatkowe informacje:

Osoba kontaktowa: Dział HR
Telefon: 324202956
E- kontaktowy: [email protected]
Strona www: https://betamed.pl/