Pielęgniarka/Pielęgniarz – Bielsko-Biała

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Pielęgniarka/Pielęgniarz Medycyny Pracy
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wynagrodzenie: 5000-6000

Opis pracy:

Pielęgniarka/Pielęgniarz do Medycyny Pracy

Oddział Kolejowa Medycyna Pracy

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:

  • Udzielanie świadczeń zdrowotnych dla potrzeb badań profilaktycznych pracowników
  • Przygotowywanie gabinetów do świadczenia usług medycznych
  • Wytwarzanie, przetwarzanie, zabezpieczanie i archiwizowanie dokumentacji medycznej
  • Udział w realizacji profilaktycznych programów prozdrowotnych Bieżące wsparcie rejestracji w obsłudze klienta
  • Monitorowanie sprawności sprzętu Obsługa służbowej poczty elektronicznej oraz systemów działających w PKP S.A.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie medyczne – preferowane ukończone studia licencjackie/ magisterskie na kierunku pielęgniarstwo
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu pielęgniarki
  • Ukończony kurs specjalistyczny z zakresu wykonywania i interpretacji zapisu EKG
  • Mile widziany kurs kwalifikacyjny z zakresu ochrony zdrowia pracujących
  • Orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Znajomość obsługi komputera w stopniu średnim

Oferujemy:

  • Pracę na lata- 61% pracowników jest z nami na pokładzie powyżej 5 lat
  • Stabilizację- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczność- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, B2B
  • Produkty firmowe- ulgi na przejazdy kolejowe po okresie próbnym dla Ciebie i Twojej rodziny oraz wolny dzień z okazji Dnia Kolejarza
  • Szkolenia- możliwość uczestnictwa w szkoleniach z zakresu specyfiki pracy oraz umiejętności miękkich, możliwość dofinansowania do kursów językowych i studiów
  • Rozwój- udział w licznych projektach w strukturach PKP S.A. mających realny wpływ na rozwój Grupy PKP – jednego z największych polskich pracodawców zatrudniającego ponad 75 tys. Pracowników
  • Atmosferę- praca w zgranych zespołach zorientowanych na cel
  • Benefity pozapłacowe – dofinansowanie do opieki medycznej, zajęć sportowo-rekreacyjnych, wydarzeń kulturalnych i wypoczynku

Miejsce pracy:

PKP S.A.
ul. Romualda Traugutta 12
Bielsko-Biała, 43-300