Opiekun medyczny – Kowary

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Opiekun medyczny - Kowary
Proponowana forma zatrudnienia: Dowolna forma zatrudnienia
Wynagrodzenie: od 6726,15 zł (w zależności od doświadczenia, formy i wymiaru współpracy)

EMC Szpitale to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:​ Opiekun medyczny​ do jednej z naszych placówek – Powiatowe Centrum Zdrowia Spółka z o. o. w Kowarach.

Opis stanowiska:

  • wykonywanie czynności pielęgnacyjnych i higienicznych przy Pacjencie w tym cewnikowanie karmienie przez zgłębnik, zmiana opatrunków oraz inne procedury zgodnie z nowymi uprawnieniami,
  • pomiar parametrów życiowych Pacjentów (ciśnienie krwi, tętno, poziom glukozy we krwi) oraz monitorowanie ich stanu zdrowia,
  • pomoc w podawaniu leków Pacjentom ( doustnych i przezskórnych) oraz edukacja Pacjentów ich rodzin w zakresie przyjmowania leków i zarządzania terapią,
  • planowanie i realizacja opieki długoterminowej nad Pacjentami w tym dostosowanie planu opieki do zmieniających się potrzeb zdrowotnych Pacjenta,
  • wsparcie Pacjentów w podstawowych ćwiczeniach fizjoterapeutycznych i rehabilitacyjnych, szczególnie w przypadku Pacjentów z ograniczoną mobilnością,
  • prowadzenie podstawowej dokumentacji medycznej oraz raportowanie zmian w stanie zdrowia Pacjentów,
  • oferowanie podstawowego wsparcia psychologicznego Pacjentom pomaganie im w radzeniu sobie z emocjonalnymi i psychicznymi skutkami choroby,
  • edukacja zdrowotna Pacjentów i ich rodzin w tym promowanie zdrowego stylu życia oraz profilaktyki chorób.

Wymagania:

  • dyplom opiekuna medycznego w nowym trybie kształcenia zgodnie z ustawą MED. 14
  • znajomość i umiejętność praktycznego zastosowania nowych uprawnień i kompetencji w pracy,
  • umiejętność przeprowadzania podstawowej diagnostyki oraz wykonywania wybranych zabiegów pielęgnacyjnych,
  • wysokie umiejętności interpersonalne, empatia i zdolność do udzielania wsparcia psychologicznego,
  • umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja własnej pracy,
  • aktualne badania sanitarno- epidemiologiczne,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia, umowa zlecenie/umowę o pracę,
  • wprowadzenie w zakres obowiązków,
  • przyjazną atmosferę, wsparcie zespołu,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego w oparciu o profesjonalne szkolenia, kursy i konferencje,
  • możliwość pracy w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej.

Miejsce pracy:

Powiatowe Centrum Zdrowia Spółka z o. o.
ul. Sanatoryjna 15
Kowary, 58-530

Dodatkowe informacje:

Osoba kontaktowa: Justyna Śliwa
Telefon: +48 75 6415789
E- kontaktowy: [email protected]
Strona www: https://www.emc-sa.pl