Opiekun medyczny – Chorzów

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Opiekun medyczny - BetaMed SA Chorzów
Proponowana forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
Wynagrodzenie: 35

Opiekun medyczny w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym dla pacjentów wentylowanych mechanicznie

Miejsce pracy: Chorzów

 Zakres obowiązków:

• kompleksowa opieka i wspieranie pacjentów przewlekle wentylowanych mechanicznie, przebywających w warunkach lecznictwa stacjonarnego

• pomoc w wykonywaniu czynności higienicznych

Wymagania:

• wykształcenie o profilu: opiekun medyczny

• życzliwe podejście do pacjenta i cierpliwość

• aktualne badania dla celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

• dyżury 12-godzinne w systemie dwuzmianowym

• umowę zlecenie

• przyjazne środowisko pracy w nowoczesnej placówce, dostęp do parkingu

CV prosimy przesłać na adres [email protected]

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest BetaMed S.A. z siedzibą w Katowicach ul. Barbary 21, 40-053 Katowice, adres do doręczeń: ulica Racławicka 20A, 41-506 Chorzów. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Miejsce pracy:

BetaMed SA
Racławicka 20A, Chorzów
Chorzów, 41-506

Dodatkowe informacje:

Osoba kontaktowa: Dział HR
Telefon: 324202956
E- kontaktowy: [email protected]
Strona www: https://betamed.pl/