Praca dla pielęgniarki. Pracodawca zapewnia „konkurencyjne i atrakcyjne wynagrodzenie pakietowe”.

1 min czytania
AktualnościOferty pracy

Oferta pracy dla pielęgniarek

Nowatorska Klinika Medycyny Estetycznej premium, działającą w dziedzinie transplantacji włosów i trychologii, medycyny estetycznej, a także kosmetologii, chirurgii plastycznej i ginekologii poszukuje do pracy pielęgniarek. Swoje Kliniki posiada we Wrocławiu i w Warszawie.

Wynagrodzenie: 5 400–8 300 zł brutto / mies.

Forma zatrudnienia: umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B

Twój zakres obowiązków:

  • Wykonywanie czynności pielęgniarskich w zakresie medycyny estetycznej, kosmetologii i transplantacji
  • Przygotowywanie pacjentów do zabiegów oraz asystowanie lekarzom podczas procedur
  • Monitorowanie stanu pacjentów po zabiegach i udzielanie im niezbędnej opieki
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej i uzupełnianie kart pacjentów
  • Zarządzanie zamówieniami materiałów medycznych oraz kontrola ich zużycia
  • Nadzór nad stanem magazynowym materiałów i produktów medycznych
  • Utrzymywanie porządku i higieny w gabinetach zabiegowych
  • Współpraca z personelem medycznym i administracyjnym w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania kliniki
  • Edukacja pacjentów w zakresie pielęgnacji po zabiegach oraz udzielanie porad dotyczących profilaktyki

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe pielęgniarskie oraz prawo do wykonywania zawodu
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku pielęgniarki, mile widziane w obszarze medycyny estetycznej lub kosmetologii
  • Znajomość procedur medycznych oraz standardów higieny i bezpieczeństwa
  • Umiejętność zarządzania zamówieniami i kontrolą materiałów medycznych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność obsługi komputera oraz podstawowych programów medycznych
  • Wysoka kultura osobista, odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę
  • Doskonała organizacja pracy i zdolność do zarządzania czasem
  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Komunikatywność, empatia i cierpliwość

Oferowane:

  • Praca na pełen etat, warunki współpracy dostosowane do potrzeb
  • Konkurencyjne i atrakcyjne wynagrodzenie pakietowe (podstawa i premia od wykonywanych zabiegów)
  • Wysokiej klasy szkolenia i ciągłe podnoszenie kwalifikacji
  • Praca z najwyższej jakości sprzętem oraz w klinice o standardzie premium
  • Otwarta i przyjazna atmosfera pracy w energicznym i prężnie działającym zespole

źródło: pracuj.pl

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 1.8 / 5. Ilość głosów: 5

Bądź pierwszym, który oceni wpis

1101 artykułów

O autorze

Redaktor, specjalista social media. Koordynator dystrybucji Ogólnopolskiej Gazety Pielęgniarek i Położnych oraz wyszukiwarki szkoleń w ramach kształcenia podyplomowego. Doradca klienta Sklepu Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły