Praca dla pielęgniarki. Jednozmianowa. 7-8 tys. złotych brutto.

1 min czytania
AktualnościOferty pracy

Oferta pracy dla pielęgniarek

Placówka poszukuje osoby na stanowisko: Pielęgniarka ośrodka. Proponowane wynagrodzenie to 7 000 – 8 000 zł / mies. brutto. Pracodawca proponuje umowę o pracę w pełnym wymiarze.

Zakres obowiązków:

• prowadzenie dokumentacji medycznej z zakresu gabinetu profilaktyki zdrowotnej

• opieka pielęgniarka nad uczniami OREW: pomiary podstawowych parametrów, obserwacja bieżącego stanu zdrowia, reagowanie na zgłaszane przez uczniów dolegliwości

• nadzór nad sprzętem i urządzeniami w gabinecie medycznym

• nadzór nad lekami oraz zestawem do reanimacji

• kontakt z rodzicami uczniów w zakresie bieżącego stanu zdrowia

• udział w czynnościach pielęgnacyjnych na miarę potrzeb wychowanków OREW

• udział w tworzeniu harmonogramu działań wychowawczo-profilaktycznych w placówce

• udział w realizacji zajęć dotyczących profilaktyki i ochrony zdrowia

Oczekiwania:

• ukończone studia magisterskie na kierunku pielęgniarstwo

• uprawnienia do pełnienia funkcji pielęgniarki szkolnej

• mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi

• dyspozycyjność w godzinach 07:00-15:00

• umiejętność pracy w zespole

• zdolności interpersonalne

Oferta:

• atrakcyjne wynagrodzenie

• umowa o pracę na pełen etat

• stabilne zatrudnienie

• praca od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-15:00 Zgodnie z obowiązującym prawem

źródło: olx.pl

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 2.8 / 5. Ilość głosów: 45

Bądź pierwszym, który oceni wpis

1191 artykułów

O autorze

Redaktor, specjalista social media. Koordynator dystrybucji Ogólnopolskiej Gazety Pielęgniarek i Położnych oraz wyszukiwarki szkoleń w ramach kształcenia podyplomowego. Doradca klienta Sklepu Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły