Praca dla dwóch pielęgniarek. Do 110 zł brutto/godz.

1 min czytania
AktualnościOferty pracy

Oferta pracy dla pielęgniarek

Ośrodek Medical Concierge Centrum Medyczne prowadzi badania kliniczne II i III fazy. Aktualnie ośrodek poszukuje do pracy dwóch pielęgniarek. Praca od zaraz

Wynagrodzenie: 80,00–110,00 zł brutto / godz.

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie

Twój zakres obowiązków

  • pobieranie parametrów życiowych pobieranie krwi
  • przygotowywanie krwi do wysyłki wykonywanie EKG
  • przygotowywanie i podawanie leków uzupełnianie dokumentacji pacjenta
  • asystowanie przy zabiegach

Wymagania

  • mile widziany kurs EKG (nie jest obowiązkowy)
  • mile widziane doświadczenie w endoskopii (nie jest obowiązkowe – nauczymy jeśli będzie taka konieczność)
  • dyspozycyjność w ciągu dnia,
  • godziny w zależności od wizyt pacjentów.

Oferowane:

  • Szkolenie GCP – wykonane w ośrodku w celu przeprowadzania wizyt z zakresu badań klinicznych
  • Harmonogram wizyt przygotowywany jest z wyprzedzeniem min. 1 miesiąca
  • Możliwość zagwarantowania minimalnej liczby godzin w miesiącu

Benefity:

  • elastyczny czas pracy
  • parking dla pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

źródło: pracuj.pl

Komentarze

Oceń artykuł

Średnia ocen: 5 / 5. Ilość głosów: 1

Bądź pierwszym, który oceni wpis

1102 artykułów

O autorze

Redaktor, specjalista social media. Koordynator dystrybucji Ogólnopolskiej Gazety Pielęgniarek i Położnych oraz wyszukiwarki szkoleń w ramach kształcenia podyplomowego. Doradca klienta Sklepu Pielęgniarek i Położnych.
Artykuły